DİKKAT: Bu sitede bulunan içeriğin denenmesinden kullanılmasından dolayı oluşabilecek maddi, manevi bütün zararlardan deneyen kullanan kişi,kişiler sorumludur. aykutulusan.com yetkilileri Sorumluluk kabul etmez Sorumlu Tutulamaz

aykutulusan.com,web sitesinde yayınlanan herhangi bilginin içeriğin hiçbir sınırlama olmadan kullanılmasını, yayınlanmasını veya referans gösterilmesini prensip olarak kabul etse de üretici kaynaklı bilgilerin doğruluğundan veya gizlilik ilkesi prensiplerinden doğacak sorumlulukları kabul etmez. bu web sitesinde içindeki bilgilerin doğruluğunu sağlamak için her türlü çabayı göstermiş olsakta herhangi bir hata veya değişiklikten dolayı aykutulusan.com yetkilileri sorumluluk almayı reddeder.

Yorum yazarı olarak yazdıklarınızdan kendiniz sorumlusunuzdur, yazılan yorumlardan aykutulusan.com Yetkilileri sorumlu tutulamaz. Ayrıca yorumları yayınlamama, silme, düzenleme ya da yorumlara yanıt vermeme hakkı saklıdır. Argo, küfür ya da uygunsuz yorumlarınızın yayınlanmayacağını unutmayınız. Çalışmaları kullandığınızda yaşayacağınız problemler sizi ilgilendirir, oluşacak zararlardan aykutulusan.com yetkilileri sorumlu tutamaz, hak iddia edemezsiniz, ne yaptığınızı bilmiyorsanız çalışmaları kullanmayınız.